Ünlü oyuncudan şaşırtan itiraf! ‘Zayıflığımla övünmüyorum, kilolu olmayı tercih ederdim’

‘Sex and the City’ dizisinde canlandırdığı Carrie Bradshaw karakteriyle tanınan ABD’li oyuncu ve yapımcı Sarah Jessica Parker, meslektaşı Matthew Broderick ile 1997’de nikah masasına oturmuştu.

27 yıldır mutlu bir evlilik sürdüren çiftin, James (21) adında bir oğulları ve Marha ve Tabitha (14) isimlerini verdikleri ikiz kızları dünyaya gelmişti.

TEKRAR CARRIE BRADSAHW OLARAK ERKANLARDA

2000’li yılların en beğenilen kadın oyuncularından biri olan Sarah Jessica Parker, şimdilerde 2004’te final yapan ‘Sex and the City’nin devamı niteliğindeki ‘And Just Like That’ dizisinde bir kez daha Carrie Bradshaw olarak ekranlara geliyor.

“ZAYIF OLMAYI SEVMİYORUM”

Fit fiziğiyle yıllara meydan okuyan 59 yaşındaki ünlü isim, son olarak vücuduyla ilgili çok konuşulacak bir itirafta bulundu.

‘Glad We Had This Chat’ adlı podcast programına katılan aktris, zayıf olmayı sevmediğini açıkladı.

“GENETİK YAPIM BUNA İZİN VERMİYOR”

“Pek çok insanın katlanması gereken bir çile var. Ben zayıf olmaktan hoşlanmıyorum. Ve eğer kardeşlerimle tanıştıysanız genetik yapıları aynıdır” diyen Parker, şöyle devam etti:

Zayıf olmayı özellikle tercih etmiyorum ve zayıflığımla övünmüyorum. Kilolu olmayı tercih ederdim ama vücudum o şekilde çalışmıyor. Genetik yapım buna izin vermiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir